loading

E-Ticaret Sitesi

E-Ticaret Sitesi

E-Ticaret Sitesi

Mağazanızı kolayca yönetin

Siz işinize odaklanın diye Akıllı Ticaret pratik ve güvenilir bir yönetim paneli sunar.

 

Tüm sipariş ve stok yönetimi tek ekranda

Akıllı Ticaret ile tüm satış kanallarındaki siparişleri ve ürünleri tek ekrandan hızlı ve kolayca yönetebilirsiniz.

 

Mobil uygulama cebinizde

Bilgisayarınızdan uzak da olsanız hiçbir satışı kaçırmazsınız. Yönetim paneli mobil uygulaması sayesinde siparişlere, temel ürün yönetimine, müşteri bilgilerine ve raporlara anlık erişiminiz olur. Ayrıca yeni bir sipariş geldiğinde bildirimle sizi uyarır.

 

İşinizi hızlandıracak toplu işlemler

Akıllı Ticaret sayesinde, ürün yükleme, fotoğraf yükleme, stok ve fiyat güncelleme gibi işler saniyeler içinde yapılabilir. Ürünlerinizi seçin ve işleminizi toplu halde yapın.

 

Gelişmiş ana ekran ile hiç bir şey gözünüzden kaçmasın

Ana ekranınızda yer alan tüm özellikler, mağazanızla ilgili durumu hızlı ve efektif bir şekilde size sunmak için özelleştirilmiştir.

Büyüme odaklı altyapı

Akıllı Ticaret, e-ticaret sitenizin satışlarını arttıracak raporlama ve pazarlama özellikleri ile sitenizi uçurur

 

Gelişmiş Raporlar

Sepette kalan ürünler, akılı satış raporları gibi Akılı Ticaret'in gelişmiş raporları sayesinde müşterilerinizin davranışlarını daha iyi analiz edip daha iyi bir ürün ve pazarlama yolu çizebilirsiniz.

 

SEO artık basit

Akıllı Ticaret'in gelişmiş SEO özellikleri sayesinde tüm ürünleriniz arama motoru dostu olur. Rakiplerinizden her zaman bir adım önde olursunuz.

 

Gelişmiş pazarlama araçları

Akıllı Ticaret ile, İnternet reklamlarınızı özelleştirebilir, sitenizdeki her kitle için farklı reklam modelleri geliştirebilirsiniz. Akıllı Ticaret, reklam bütçenizi en iyi şekilde kullanmak için optimize edilmiştir.

Startup bizim işimiz

Akıllı Ticaret'in benzersiz birebir kurulum hizmetleri ile tanışın

 

Birebir kurulum hizmetleri

İster şirketinizi yeni kuruyor olun, isterseniz işinizi e-ticarete taşıyor olun, Akıllı Ticaret ekibi tüm süreçlerinizi sizinle birlikte takip ediyor, iş adımlarınızı sizinle birlikte ilerletiyor olacak.

 

Kişisel müşteri temsilciniz ile tanışın

E-ticaret işinizi hayata geçirmenin en zor adımları kişisel müşteri temsilciniz ile artık çok kolay. Talepleriniz, revizyonlarınız, bilmek isteyecekleriniz, hızlıca çözüme kavuşturmak istediğiniz her şey, size bir tık uzakta.

 

30 dakikada çözüm garantili destek merkezi

Kurulum aşamasında olan siteler için Akıllı Ticaret hızlı çözüm garantisi verir. Siz süreçlerinize devam edin, sorunları biz çözeriz.

 

Eğitimler ve seminerler ile işinizi geliştirin

Akıllı Ticaret, eğitim ve seminerleri ile hem kullanım hem de iş geliştirme konularında sizi bilgilendirir.

 

Entegrasyonlar ile daha da fazlasını yapın

Sanal mağazanıza yeni özellikler ve işlevler ekleyin

 

Tüm sipariş ve stok yönetimi tek ekranda

Muhasebe entegrasyonları, e-pazaryeri entegrasyonları, toplu e-posta gönderim, sanal telefon santrali entegrasyonu, kargo entegrasyonu gibi bir çok uygulama ile işinizi daha kolay yönetin ve büyütün.