loading

Pazaryeri Entegrasyonu

Pazaryeri Entegrasyonu

Pazaryeri Entegrasyonu

Gelişen teknoloji ile birlikte günümüzde de birçok değişiklikler meydana geliyor. Örneğin önceden çamaşırların elde ve büyük zahmetler ile yıkanması, şu anda da çamaşır makinelerinin bu işlemi pratik ve hızlı bir şekilde kolayca tamamlaması gibi, dijital dünyada da bu yenilikler geçerli. İhtiyaç sahipleri ihtiyaçlarını karşılamak için belirli sitelere giriş yapıyor, işte satıcıların toplandığı ve ihtiyaç sahiplerine ürünlerini sattıkları yerin adı pazaryeri. Dijital dünya bu pazaryerlerini,  online pazaryeri olarak adlandırılıyor. Aynı çamaşır makineleri gibi, işlemimizi daha hızlı ve kolay şekilde yapmamıza yarıyorlar. Sizin de bir e-ticaret siteniz varsa, pazaryerlerinde satış yapmak istiyor ve pazaryerlerinizi geniş tutmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz! İşte tam da bu noktada pazaryerleriniz arasında entegrasyonu sağlayacak bir çalışana ihtiyaç duyuyorsunuz. Geliştirdiğimiz yazılımlar sayesinde normalde bir insanın uğraşarak yapabileceği pazaryeri entegrasyon sistemini tamamen dijital ortamda gerçekleştiriyoruz.

Tüm Pazaryeri Entegrasyonları

Pazaryeri Entegrasyonu Nedir?

N11.com, hepsiburada.com, epttavm.com, gittigidiyor.com, trendyol.com, sanalpazar.com, amazon Türkiye, n11 pro gibi platformlar; sizden komisyon ve listeleme ücreti alıp mağazanızdaki ürünleri kendi sitelerinde sizlere de bir platform açıp satış yapmanızı sağlıyorlar. İnternet alışverişini sıklıkla kullanan insanların çoğu bu siteleri sürekli kullanıyorlar. Yani, kendi e-ticaret sitenizi açtığınız zaman binlerce rakip arasında öne çıkmak için harcayacağınız zaman ve emekten ziyade, bu ve bunun gibi tercih edilirliği ve güvenilirliği yüksek sitelerden nokta atışı satışlar yapabilmeniz artık çok kolay! Peki hepsiburada entegrasyonu nasıl yapılır? N11 entegrasyonu nasıl yapılır? Gittigidiyor entegrasyonu nasıl yapılır? Trendyol entegrasyonu nasıl yapılır? Sanalpazar entegrasyonu nasıl yapılır? Amazon Türkiye entegrasyonu nasıl yapılır? N11 Pro entegrasyonu nasıl yapılır? Sizlere bu yazımızda merak ettiğiniz bütün bu konular ile ilgili bilgi vereceğiz!

E-ticaret sitenizden satış yapmak için birçok aşama kat etmeniz gerekiyor. En başta fatura kesmeniz, kargo için fiş yazdırmanız, stok ve kargo takibini yapmanız, sipariş ve ödemeleri takip etmeniz gerekiyor. Bahsettiğimiz işlemleri tek başınıza ve manuel olarak yapmanız size çokça zaman kaybettirebiliyor. Ayrıca hata yapma oranınız da yükseliyor. Yapabileceğiniz hatalar da e-ticaret sitenizin güvenilirliğini azaltabiliyor. E-ticaret sitesi entegrasyonlarınız için akilliticaret.com ailesi olarak birçok faaliyetinizin entegrasyonlarını sağlıyoruz. Akıllıticaret.com’dan faydalanabileceğiniz entegrasyon paketleri fiyatları ihtiyaç duyduğunuz kriterlere göre değişiklik gösterebiliyor. Stok takibi, rakip fiyat takibi, kargo fişi ve fatura takibi, ürün fikirleri ve sipariş ve ücret takibi gibi sizin tek başınıza yaptığınızda çok vaktinizi alacak ve hata yapmanıza sebep olabilecek işlemleri tek bir paket ile yaptırabiliyorsunuz. Epttavm entegrasyonu, xml entegrasyonu, n11 toplu ürün yüklemegittigidiyor toplu ürün yüklemehepsiburada toplu ürün yükleme gibi işlemleri de tek tık ile kolayca yerine getirebiliyoruz!

Xml Entegrasyonu

Xml yalnızca e-ticaret sitelerinin değil, internet aleminde ve dijital platformlarda veri akışını sağlayan standart bir dil sistemidir. XML aslında geniş nitelikli bir Excel dosyası gibi düşünülebilir. Dosyanın uzantısı da .XML olarak biter. Yani şöyle açıklayalım; bir excel tablosuna bütün ürünlerinizi, stok adetlerinizi, ürün bilgilerini, alış ve satış fiyatlarını vs. gibi ayrıntılarını girdiğinizi düşünün. Bu excel dosyası zamanla arttıkça sizin eliniz ayağınız olmaya başlayacak. Sitenizde yer alan bütün ürünlerin bilgileri burada yer alacak ve ürünleriniz arttıkça bu excel dosyası oldukça önemli olacak. N11.com sitesine de bu dosya ile ürün göndereceğiniz için takibinin de iyi yapılması gerekiyor. İşte Xml entegrasyonu bu noktada devreye giriyor.

Xml Entegrasyonu Nedir?

 Xml, bütün bu bilgileri sizin için kocaman bir excel dosyası haline getiriyor.  Ayrıca bütün satış kanalları ile de paylaşıyor. Ürünlerin stok bilgilerini, güncel fiyat bilgilerini ve satış bilgilerini sizin için güncelliyor ve düzenliyor. Akıllı ticaret.com ile tek tıkla xml entegrasyonu paketlerinden faydalanabiliyorsunuz. Paketlerimizi inceleyebilir, ayrıntılı bilgi için bizlere yazabilirsiniz.

API Entegrasyonu Nedir?

API, yani açılımı ile “Uygulama Programlama Arayüzü” herhangi bir uygulamanın işlevlerine uzaktan müdahale edilebilmesine yarayan bir arayüzdür. Bir web sitesinin ya da uygulamanın, başka bir web sitesinin erişmesine yarayan kod parçalarıdır. E-ticaret sitelerinde ise API entegrasyonu, sipariş ve ödemeler, stoklar ve ürün bilgisi, satışlar gibi birçok konu için gereklidir. N11, Gittigidiyor, Hepsiburada ve Akakçe gibi bilindik sitelerin API’lerini sitenize bağlamak etmek isteyebilir, bu sitelerden alınan bilgileri anlık olarak müşterilerinize iletmek isteyebilirsiniz. Akıllıticaret.com olarak bu API entegrasyon işlemlerinizi de hazırlıyor ve güvenilir şekilde sizlerin huzuruna sunuyoruz.

N11 Entegrasyonu

Akıllıticaret.com’a yüklediğiniz tüm ürünler ve bilgileri anında n11.com’a yükleniyor. Ayrıca n11.com’dan gelen bütün siparişler de aynı anda akilliticaret.com aracılığı ile sizlere aktarılır. Sizlere vereceğimiz n11 entegrasyonu hizmetlerimiz;

 • N11.com’dan gelen siparişlerin sitemiz aracılığı ile sizlere aktarılması.
 • N11 toplu ürün yükleme.
 • Sipariş edilen ürünlerin stok ve fiyat bilgilerinin sitenizin sistemine aktarılması.
 • Stok bilgilerinin n11 ve sitenize göre senkronizasyonu.
 • Ürünlerin anında yayına girmesi ve satışa başlanması.
 • Detaylı raporlama.


Ayrıca toplu ürün satışlarınız için bütün seçenekler ve daha fazlası N11 Pro entegrasyonu ile artık çok kolay!

Hepsiburada Entegrasyonu

hepsiburada.com’dan gelen siparişlerin sitemiz aracılığı ile sizlere aktarılması.

 • Hepsiburada toplu ürün yükleme.
 • Sipariş edilen ürünlerin stok ve fiyat  bilgilerinin sitenizin sistemine aktarılması.
 • Stok bilgilerinin hepsiburada.com ve sitenize göre senkronizasyonu.
 • Ürünlerin anında yayına girmesi ve satışa başlanması.
 • Detaylı raporlama.

 

Gittigidiyor Entegrasyonu

gittigidiyor.com’dan gelen siparişlerin sitemiz aracılığı ile sizlere aktarılması.

 • Gittigidiyor toplu ürün yükleme.
 • Gittigidiyor api uygulaması gibi benzer toplu işlemlerin yapılması.
 • Sipariş edilen ürünlerin stok ve fiyat bilgilerinin sitenizin sistemine aktarılması.
 • Stok bilgilerinin gittigidiyor.com ve sitenize göre senkronizasyonu.
 • Ürünlerin anında yayına girmesi ve satışa başlanması.
 • Detaylı raporlama.

 

Trendyol Entegrasyonu

Trendyol.com’dan gelen siparişlerin sitemiz aracılığı ile sizlere aktarılması.

 • Trendyol toplu ürün yükleme.
 • Sipariş edilen ürünlerin stok ve fiyat bilgilerinin sitenizin sistemine aktarılması.
 • Stok bilgilerinin trendyol.com ve sitenize göre senkronizasyonu.
 • Ürünlerin anında yayına girmesi ve satışa başlanması.
 • Detaylı raporlama.

 

Epttavm Entegrasyonu

epttavm.com’dan gelen siparişlerin sitemiz aracılığı ile sizlere aktarılması.

 • Epttavm toplu ürün yükleme.
 • Sipariş edilen ürünlerin stok ve fiyat bilgilerinin sitenizin sistemine aktarılması.
 • Stok bilgilerinin epttavm.com ve sitenize göre senkronizasyonu.
 • Ürünlerin anında yayına girmesi ve satışa başlanması.
 • Detaylı raporlama.

 

Sanalpazar Entegrasyonu

sanalpazar.com’dan gelen siparişlerin sitemiz aracılığı ile sizlere aktarılması.

 • Sanalpazar toplu ürün yükleme.
 • Sipariş edilen ürünlerin stok ve fiyat bilgilerinin sitenizin sistemine aktarılması.,
 • Stok bilgilerinin sanalpazar.com ve sitenize göre senkronizasyonu.
 • Ürünlerin anında yayına girmesi ve satışa başlanması.
 • Detaylı raporlama.

 

Amazon Türkiye Entegrasyonu

amazon.com’dan gelen siparişlerin sitemiz aracılığı ile sizlere aktarılması.

 • Amazon Türkiye toplu ürün yükleme.
 • Sipariş edilen ürünlerin stok ve fiyat bilgilerinin sitenizin sistemine aktarılması.
 • Stok bilgilerinin amazon.com ve sitenize göre senkronizasyonu.
 • Ürünlerin anında yayına girmesi ve satışa başlanması.
 • Detaylı raporlama.


Akıllı Ticaret Pazaryeri Entegrasyonu


Akıllıticaret.com ailesi olarak yukarıda saydığımız ve daha birçok e-ticaret sitesindeki entegrasyonlarınızı üstleniyoruz! Hem vakitten tasarruf etmek hem de hata payınızı sıfıra düşürmek için hemen entegrasyon paket fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz. Bu sayede N11, Hepsiburada, Gittigidiyor, Amazon gibi tüm pazaryerlerindeki mağazanız, dakikalar içinde hazır. Hiçbir teknik bilgiye gereksinim duymadan e-ticaret sitenizden satış yapmaya başlayabilirsiniz. Ürün yükleme, ürün kataloglama gibi toplu işlemlerinizi tek tık ile halledebilir, siparişleri akilliticaret.com üzerinden tek merkezde toplayabilir, yine tek tık ile pazaryeri satış raporlarınızın detaylarına ulaşabilirsiniz. Sizin için en uygun olan paketi seçebilirsiniz. E-ticaret sitenize en uygun olan pakete beraber karar vermek, en faydalı paketi ve içeriklerini öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. E-ticaret siteniz için diğer her türlü faydalı paketi de sitemizde bulabilirsiniz.